Szívet melengető hírt olvastunk focistáinkról

Kalandozva a világhálón, egyszer csak érdekes és szívet melengető hírt olvastunk a www.teol.hu hírportálon. A cikk címe önmagáért beszél: A tíz emberrel felálló Döbrököz legyőzte a listavezetőt!

A hírt mi is átvettük, alább olvasható.

A tíz emberrel felálló Döbrököz legyőzte a listavezetőt!

A tíz emberrel felálló, a második félidőben kilenc főre fogyatkozó Döbrököz nagy csatában legyőzte a listavezető Magyarkeszit a megyei II. osztályú focibajnokság Nyugati csoportjában.

Döbrököz–Magyarkeszi 3–2 (3–0). Döbrököz, 200 néző. V: Szincsák. Döbrököz: Simon J.– Gamos, Török G., Varga L., Simon L.– Varga R., Török Cs., Szűcs M.– Góvnik, Jáni. Edző: Szűcs Mihály. Magyarkeszi: Gebhardt– Apáti, Major, Sütő, Simon D.– Szabó F. (Teplán Sz.), Právics, Papp, Bódog (Kuvik)– Kovács Z., Teplán A. Edző: Teplán Attila. A tíz emberrel felálló hazaik negyedóra alatt 3–0-s vezetésre tettek szert. Egy sérülés miatt a szünet után kilencen maradtak a döbrököziek, de drámai küzdelmben így is nyerni tudtak. Gól: Török Cs. 2, Varga R., illetve Papp, Kuvik. Kiállítva: Sütő G. a 80. percben. Jók: Simon J. vezérletével az egész hazai csapat. Ifi: 0–8.